Registrace / Příhlásit

Aktuality

30.10.2014 (14:48:24)
SAMOOPALOVÁNÍ. A CO O TOM PÍŠE SÁM DODAVATEL?

Samoopalování nástřikem je 100 % přírodní systém trvalého opalování bez UVA záření a dalších zdravotních rizik. 6 minut opalování se systémem DHA stačí k dosáhnutí trvalého opálení na minimální dobu 10 dnů za jedinou aplikaci. K udržení stálého opálení doporučujeme aplikace každých 14 dní. Aplikace se provádí v salonech, speciálním “misting” přístrojem, který celé tělo rovnoměrně poprašuje speciálním krémem určeným ke kompresornímu použití – to vše bez potřeby nákladných samoostřikovacích kabin. Opálení je viditelné okamžitě po aplikaci a zvy- šuje svou intenzitu až za 24 hodin kdy získá svou trvalou podobu. Aktivní složka DHA (Dihydroxyacetone) je 100 % přírodní, bezbarvý výtažek z cukrové třtiny, který reaguje po spojení s proteiny, které se vyskytují v první vrstvě tělové pokožky. DHA nevniká do vnitřní vrstvy kůže, pouze do vrchní části pokožky, díky tomu v žádném případě nehrozí alergická reakce. V tomto druhu opalování není melanin aktivní. Misting systém DHA se aplikuje z 90° úhlu s dvojitou hlavicí a tím proces nástřiku usnadňuje a zárověn snižuje náklady na nástřik. Toto opalování je neporovnatelně bezpečnější nežli zdravotně nevhodné návštěvy solárií. Nástřik DHA není barva či pigment. Jedná se o čistý DHA extrakt. Každý tím docílí 100 % přírodního opálení bez oranžových nádechů jako tomu bylo u pigmentových nástříků, které jsou běžně známy. Kompletní sortiment zboží má certifikaci FDA i CE. Krémy DHA jsou vyrobeny ve Španělsku. Výhody DHA opalování: trvalé, přírodní opálení bez oranžového nádechu zdravé opalování, bez rizika alergickwé reakce 100 % přírodní cesta ke snědé kůži aplikace trvá pouhých 5 minut. 

RÁDA BYCH K TOMUTO JEŠTĚ DODALA,ŽE VELMI ZÁLEŽÍ NA TOM,JAKOU BARVU KŮŽE MÁTE NA ZAČÁTKU NÁSTŘIKU. POKUD JSTE  FOTOTYP ČÍSLO JEDNA,TEDY SVĚTLÝ A VAŠE KŮŽE NENÍ OPÁLENÁ,MOHOU SE PO PRVNI APLIKACI OBJEVIT SVĚTLÁ NEBO I TMAVŠI MÍSTA. TYTO NESROVNALOSTI JE TŘEBA PO UPLYNUTÍ 24 HODIN OD PRVNÍHO NÁSŘIKU PŘESTŘÍKAT JEŠTĚ JEDNOU. TATO SKUTEČNOST SE NEPOVAŽUJE ZA CHYBNĚ PROVEDENÝ NÁSTŘIK. Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu, nejedná se o opálení. Tento princip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování. Co je INSTANT BRONZER? Jedná se o aktivní látku, která napomáhá rovnoměrnému nástřiku. Efekt se projevuje již během 2 - 4 hodin. Opálení je přirozenější, odstín je tmavší a déle vydrží. Co je DHA? DHA (dihydroxyaceton) je nejznámější aktivní látka, používaná v samoopalovacích přípravcích již třicet let. Název sice nepůsobí "přírodně", avšak jedná se o přírodní sacharid, většinou získávaný z rostlinného glycerolu. Byla objevena v roce 1920 a v roce 1973 byla zeregistrována americkým úřadem FDA pro použití v kosmetických přípravcích. Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování. Opálení trvá přibližně 10 dní. Neměla by přijít do styku se sliznicemi a doporučuje se ochrana očí. Opálení získané samoopalovacím nástřikem nechrání před účinky UV záření, nelze jej proto využívat, na rozdíl od solária, jako předopálení na dovolenou do oblastí s intenzivnějším slunečním zářením. SONA


26.6.2014 (20:05:07)
PRODLOUŽENÍ VLASŮ PRAMÍNKY

VYHLŠUJI AKCI NA PRODLOUŽENÍ VLASŮ PRAMÍNKY, 50KS PRAMÍNKŮ AŽ DO DÉLKY 50CM ZA CENU 1300,-KČ I S NASAZENÍM METODOU KERATIM NEBO MICRORING.. AKCE SE NEVSTAHUJE NA SLUŽBU O NÁVODU A POUČENÍ, JAK O SYNTETICKÉ VLASY PEČOVAT. Z TOHO DŮVODU NOVÉ ZÁKAZNICE ZAPLATÍ O 400KČ VÍCE ZA PROŠKOLENÍ.


26.6.2014 (20:07:14)
VLASOVÉ ÚTKY ZA ÚŽASNOU CENU

PRO NAŠE STÁLÉ, ALE NYNÍ I PRO NOVÉ ZÁKAZNICE VYHLAŠUJI AKCI NA POŘÍZENÍ NOVÝCH VLASOVÝCH ÚTKŮ. JEDNU ŘADU (DVOJPÁS) DŘÍVE 1000,-KČ J ZAKOUPÍTE NYNÍ ZA 500,-KČ. CENA ZA SLUŽBU ZŮSTÁVÁ STEJNÁ, TEDY NASAZENÍ JEDNOHO PÁSU VLASŮ 250,-KČ, SUNDÁNÍ VLASŮ 250,-KČ. Nové zákaznice zaplatí o 400kč více za proškolení, jak o vlasy pečovat, jak je upravovat a regenerovat.


30.10.2014 (14:50:18)
SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

NABÍZÍM SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK CELÉHO TĚLA.OBJEDNEJTE SE NA OPÁLENÍ BEZ RIZIKA. STUDIO SOŇA 


3.8.2022 (17:04:44)
NOVÉ WWW

test


22.5.2014 (09:11:56)
NÁKUP VLASŮ PŘES VOUCHER

Zde jsem vložila jeden zajímavý dotaz, který se týká prodloužení vlasů se zakoupeným voucherem a hlavně ceny takto prodloužených vlasů. Videla jsem v hypersleve Vouchery stačí Vám zakoupit si jeden voucher a ostatní si dokoupit přímo ve studiu, za cenu slevy (500,- za dva pásy po 20ti cm, třeba vystačíte se dvěma řadami, ale může se stát, že budete potřebovat více řad). ,kdyz jsi koupim 3 bude to stacit ?to by Vám stačilo, ovšem jsou zde ještě nějaké náklady na poučení , jak se vlasy ošetřují a jak se upravují (400,-) ,výběr odstínu a druhu vlasů(150,-),rozmístění pásů dle požadovaného účesu a dodání potřebných centimetrů přímo na míru vlasové části hlavy (od 200,-), konečná úprava a střih vlasů (od 150,) kolik stoji kartac na takto upravene vlasy ? stojí 200,-, A kolik stoji upraveni jednou za ty 3 mesice pak - 1500 Kc pokud budete mít 3 řady a více, zaplatíte za posun těch 1500,- ,jak dlouho tyto vlasy vydrzi kdyz je budu opravdu pravidelne posouvat ?vydrží Vám tak dlouho, jak dlouho budete mít stejný odstín svých vlasů, jako jsou vlasy syntetické, i několik let. Jesdnou za čas je třeba dokoupit pás vlasů pro dohuštění nebo prodloužení, podléhají opotřebení, jako vše ostatní, co používáme.. Syntetické vlasy nepřebarvíte, proto je při zásadní změně odstínu, zakoupit vlasy nové.


KONTAKTFacebook

Šumperk
Fialova 963/12
787 01 Šumperk
Telefon
+420 733 536 275
E-mail
novotna@design.cz
Provozní doba
STŘEDA nebo dle objednavek
čas: 10hod - 20hod