Registrace / Příhlásit

Prodlužování řas permanentní metodou řasa na řasu


Tato technika se stala velmi lukrativní a žádanou kosmetickou službou dnešní doby. Ženy po řasách doslova šílí. Která žena by nechtěla mít dlouhé, husté a přirozené řasy? Využijte letité zkušenosti našich profesionálů.


Permanentní prodlužování a zahušťování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty. Umělé řasy jsou volbou, jak zvýraznit vaše oči pro všední den i pro mimořádné a sváteční události.

Metoda „řasa na řasu" - každý jednotlivý pramínek syntetické řasy kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. V poslední době jsou pro aplikaci oblíbené také jemně hedvábné norkové řasy.


Řasy jsou po aplikaci:

  • tmavší
  • delší
  • plnější
  • vodě-odolné
  • elegantní
  • mají hedvábný vzhled

Při správné aplikaci nemají běžné aktivity, jako sport, sprchování nebo plavání žádný vliv na pevnost a vzhled prodloužených řas.


Stálost jejich luxusního vzhledu je zaručena pravidelným doplňováním v průběhu 3-5 týdnů. Na rozdíl od řasenky jsou permanentní řasy zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale díky kvalitnímu lepidlu na umělé řasy, také v sauně či jiných extrémních podmínkách.


Jak pečovat o prodloužené řasy?

Nejlépe, když přijdete na prodloužení řas nenalíčená, tedy hlavně v oblasti očí, bez stínů, tužky na oči a řasenky.


Ačkoliv je péče o řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad - nevystavovat řasy, vodě, vlhku a nedotýkat se jich! Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám, vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční. Pro domácí péči jsou veškeré produkty, jako je řasenka, fixatér, tampónky či kartáček, dostupné v nabídce vašeho Lash stylisty.Mohu aplikovat řasenku?

Jistě, ale pouze řasenku vyrobenou na bázi speciálních polymerů, která je na prodloužené řasy určena. Tedy řasenku, kterou zakoupíte u vašeho Lash stylisty. Řasenka je bez jakýchkoliv olejů a jiných přísad, které by poškodily spoje. Řasenku použijte až 48 hodin po aplikaci.


Nikdy nepoužívejte řasenku voděodolnou „water-proof” a obyčejnou řasenku na bázi oleje (lepidlo by se narušilo a řasy začnou padat). Řasenka určená pro prodloužené řasy je speciálně vyvinuta na prodloužené řasy a odstraňuje se jemně pouze pomocí vody a micro kartáčku či tampónků bez vláken! Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody (bez oleje).


Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.


Jak docílím, aby řasy vydržely co nejdéle?

Doporučujeme aplikovat 3x týdně speciální fixatér na prodloužené řasy. Je to báze, která upevňuje spoje k přírodním řasám. Při pravidelném použití prodlužuje výrazně životnost permanentních řas. Lepidlo na řasách může působením mastného z pleti či působením krémů měknout a díky fixéru spoje opět vytvrdíte a zafixujete. Tato báze je velmi vhodná pro klientky s mastnou pletí, pro ty, které používají mastné krémy a pro klientky, které se pravidelně líčí. Fixatér zakoupíte u svého Lash stylisty.


Mohu řasy nějak upravovat?

Ano, můžete řasy každý den pročesávat kartáčkem a dát jim ten správný upravený tvar. Kartáček najdete v nabídce u svého Lash stylisty. Velmi důležité je, že nesmíte na permanentní řasy chytat, ani si mnout oči!!! Narušila a zatížila by jste spoje a řasy by se mohly začít uvolňovat a padat!


Jak často doplňovat a dají se řasy odstranit? Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozená řasa vypadne, tak vypadne i prodloužená řasa s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval. Doporučujeme doplnění každé 3-4 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas.


Nikdy se nesnažte za řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas. V případě potřeby si řasy nechte odstranit v některém salonu Studia Soňa, pomocí speciálního odstraňovače.

KONTAKTFacebook

Šumperk
Fialova 963/12
787 01 Šumperk
Telefon
+420 733 536 275
E-mail
novotna@design.cz
Provozní doba
STŘEDA nebo dle objednavek
čas: 10hod - 20hod