Registrace / Příhlásit

Aktuality

17.5.2015 (11:11:21)
NOVINKY V PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ VE STUDIU SOŇA

Milé dámy ,mám pro Vás novinky! Nabízím prodloužení vlasů nejšetrnější metodou,kterou jsem za svoji 15-ti letou praxi a osobní zkušenost ,co prodloužené vlasy nosím -našíváním vlasových pásů z pravých lidských evropských vlasů za skvělé ceny. Pro více informací se objednejte na konzultaci telefonicky 733536275. Pramínky metodou keratin a micro ring nebo syntetické,samozřejmě také za bezkonkurenční cenu a evropskou kvalitu.


21.4.2015 (07:13:36)
Akce na prodloužení vlasů

Zahuštění vlasů se slevou už za 1100,-kč, dlouhé a husté vlasy se slevou již za 1700,-kč   https://www.slever.cz/images/watermarks/axa-compressed.png


23.3.2015 (21:29:20)
Akce naprodloužení řas

Permanentní prodloužení řas- ŘASA na ŘASU od dubna 2015 za akční cenu 490,- , 3D řasy od dubna 2015 za 990,-. Vracíme se pomaličku po mateřské dovolené,proto počítejte s delším časem než je obvyklé,ale výsledek za tu cenu stojí za to! PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE NA 733536275.


1.3.2015 (13:02:17)
Jak vlasy správně regenerovat a upravit?

Zaregistrujte se na www.studiosona.cz a přidejte do naší diskuze svoji zkušenost s prodloužením vlasů ve Studiu Soňa a my Vám umožníme přístup do sekce VIP zákazník, kde se dozvíte všechny potřebné kroky pro správnou úpravu vlasů Studia Soňa.


1.3.2015 (12:54:48)
Ukázka správně zregenerovaných syntetických vlasů

před regenerací a po regeneraci


1.3.2015 (12:53:44)
Ukázka správně zregenerovaných syntetických vlasů

po regeneraci a před regenerací


9.2.2015 (11:21:36)
objednani na kosmetiku

Na kosmetické ošetření ultrazvukem -spachtlí nebo galvanickou žehlickou-sebeomlazeni pleti se můžete objednat každé pondělí od 15ti hodin. Na samoopalovaci nastřik kdykoliv po telefonické domluvě


9.2.2015 (10:53:47)
OLOMOUCKE STUDIO -VOLNE TERMINY PRO VASE OBJEDNAVKY NA POSUN NEBI PRODLOUZENI VLASU

Volné termíny pro objednání do Olomouckého Studia v únoru 2015 : 17.2.- V 9hodin,24.2. -od 9 do 16 hodin, Objednejte se na posuny vlasů včas. Prosím.


9.2.2015 (10:39:01)
ŠUMPERSKÉ STUDIO -OBJEDNAVKY NA POSUN

V únoru 2015 mám ještě volné termíny pro Vaše objednávky na posun nebo nové vlasy -prodloužení pondělí 16. 2.v 16 hodin,čtvrtek 19.2.v 10.hod,ve 12 hod,14hod, pondělí 23.2. - Od 10hod do 16 hod,středa 25.2.- Od 10 do 16 hodin. Objednejte se na posun vlasů včas. Prosím


29.1.2015 (23:57:20)
Sleva 40% na samoopalovací nástřik celého těla
Využijte akční nabídku na samoopalovací nastřik celého tělaz původních 500,-kč na 300,-kč do Olomoucké provozovny na Javoříčské 8,každé úterý a mimořádně i na 19.2.2015. Od 9 do 16:30 hodin.

12.1.2015 (00:05:01)
POZOR ZMĚNA V OLOMOUCKÉ PROVOZOVNĚ

Mimořádně budu k službám v pondělí 26.1. Objednavejte se telefonicky na posuny nebo nasazení vlasů,můžete využít i naši novou nabídku kosmetickych služeb za bezkonkurenční ceny: Čištění pleti ultrazvukem a relaxační masáž obličeje a dekoltu 90 minut v ceně 500,- kč , čištění pleti ultrazvukem 60 minut v ceně 300,-kč. Galvanicke žehlení pleti od 300,- kč.


9.1.2015 (14:36:57)
PROČ SE STÁT VIP ZÁKAZNÍKEM STUDIA SOŇA

Výhody pro VIP zákaznice :  VIP ZÁKAZNíCi MAJÍ 50% slevu na veškerý syntetický materiál a 20% slevu na VEŠKERÉ SLUZBY NABÍZENÉ v ceniku Studia Soňa od roku 2015. SLEVA SE UPLATŇUJE V PŘÍPADĚ, ŽE ZÁKAZNÍK DOCHÁZÍ PRAVIDELNĚ NA MĚSÍČNÍ OPRAVY VLASŮ A NA POSUNY VLASŮ PO DVOU AŽ TŘECH MĚSÍCÍCH.NA CENY V AKCI SE  DALŠÍ SLEVA  JIŽ NEPOSKYTUJE.


8.1.2015 (21:06:57)
OBJEDNÁNÍ NA SLUŽBY DO ŠUMPERSKEHO STUDIA SOŇA,FIALOVA 12

Přijímáme pouze telefonické objednávky a to na KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN KROMĚ ÚTERÝ. Budu se těšit na Vaše zavolání. Soňa


8.1.2015 (21:18:26)
OBJEDNÁNÍ NA SLUŽBY DO OLOMOUCKÉHO STUDIA JAVOŘÍČSKÁ 8

DO OLOMOUCKÉHO STUDIA SOŇA NA ULICI JAVOŘÍČSKÁ 8 SE MŮŽETE OBJEDNÁVAT NA POSUN NEBO NASAZENÍ VLASŮ POUZE NA DEN ÚTERÝ.NA OSTATNÍ SLUŽBY, JAKO JE OPRAVA NASAZENÍ VLASŮ,SUNDÁNÍ VLASŮ, REGENERACE NEBO ÚPRAVA VLASŮ SE MŮŽETE OBJEDNÁVAT V OSTATNÍ PRACOVNÍ DNY. A to POUZE TELEFONICKY NA MOBIL 733536275, KDY DOMLUVÍME VHODNÝ ČASOVÝ TERMÍN. DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA VÁS. SOŇA


8.1.2015 (21:21:45)
PRO ZÁKAZNÍKY , KTEŘÍ JIŽ VYUŽILI SLUŽEB STUDIA SOŇA : REGISTRACE SE VÁM VYPLATÍ

ZAREGISTRUJTE SE A TÍM SI OTEVŘETE PŘÍSTUP DO SEKCE VIP - POD ODKAZEM PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ. ZDE NAJDETE INFORMACE O PRODLOUŽENÝCH VLASECH, ŘASÁCH A DALŠÍCH SLUŽBÁCH, KTERÉ JSOU URČENÉ POUZE PRO KLIENTY STUDIA SOŇA. DÁLE SE ZDE MŮŽETE OBJEDNAT PRO POŽADOVANOU SLUŽBU, KTERÉ STUDIO SOŇA NABÍZÍ V ODKAZU PRO OBJEDNÁNí o. NAVÍC SI REGISTRACÍ NA www.studiosona.cz ZAJISTÍTE VŽDY NEJLEVNĚJŠÍ POPLATEK PRO POŽADOVANOU SLUŽBU, KTERÉ STUDIO SOŇA NABÍZÍ, PRÁVĚ AKTUÁLNÍ V OBDOBÍ OBJEDNÁNÍ.


4.11.2014 (20:54:41)
PŘIJĎTE SE ZDRAVĚ OPÁLIT I V ZIMĚ. VAŠE POKOŽKA TÍM ZÍSKÁ NA LUXUSU A VAŠE KRÁSNÁ VEČERNÍ RÓBA MEZI JINÝMI NEPŘEHLÉDNUTELNĚ VYNIKNE

 

CO JE TŘEBA O SAMOOPALOVÁNÍ VĚDĚT

UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NENÍ OPÁLENÍ!!! SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NESLOUŽÍ K OPÁLENÍ POKOŽKY, I KDYŽ SE TOMU TAK NESPRÁVNĚ ŘÍKÁ, ALE POUZE K JEJÍMU ZHNĚDNUTÍ! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCHLÝM ÚČINKEM BEZ PŮSOBENÍ UV ZÁŘENÍ. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM! Americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne. SLOŽENÍ: Získat krásné, bronzové a zdravé "opálení" během několika hodin? žádný problém! Novinka, samoopalovací nástřik SPRAY TAN, americký výrobek špičky s více než stoletou tradicí v oblasti airbrushe, firmy PAASCHE. Nový způsob opalování bez UV záření (airbrush tanning, spray tanning nebo sunless tanning) je velice rozšířen a oblíben především v USA. Tento špičkový americký profesionální systém je ideální pro solární studia, kosmetické a kadeřnické salony. Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze vyškolenou obsluhou. Aplikace trvá cca 10 minut. SPRAY TAN je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí být extrémně rychle a zdravě opáleni, alergiky na UV záření, těhotné ženy. Nekupujte zbytečně předražené a průměrné systémy, vyzkoušejte světovou špičku za skvělou cenu. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající "opálení", hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

 

CO JE TŘEBA O SAMOOPALOVÁNÍ VĚDĚT

UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NENÍ OPÁLENÍ!!! SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NESLOUŽÍ K OPÁLENÍ POKOŽKY, I KDYŽ SE TOMU TAK NESPRÁVNĚ ŘÍKÁ, ALE POUZE K JEJÍMU ZHNĚDNUTÍ! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCHLÝM ÚČINKEM BEZ PŮSOBENÍ UV ZÁŘENÍ. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM! Americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne. SLOŽENÍ: Získat krásné, bronzové a zdravé "opálení" během několika hodin? žádný problém! Novinka, samoopalovací nástřik SPRAY TAN, americký výrobek špičky s více než stoletou tradicí v oblasti airbrushe, firmy PAASCHE. Nový způsob opalování bez UV záření (airbrush tanning, spray tanning nebo sunless tanning) je velice rozšířen a oblíben především v USA. Tento špičkový americký profesionální systém je ideální pro solární studia, kosmetické a kadeřnické salony. Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze vyškolenou obsluhou. Aplikace trvá cca 10 minut. SPRAY TAN je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí být extrémně rychle a zdravě opáleni, alergiky na UV záření, těhotné ženy. Nekupujte zbytečně předražené a průměrné systémy, vyzkoušejte světovou špičku za skvělou cenu. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající "opálení", hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a

CO JE TŘEBA O SAMOOPALOVÁNÍ VĚDĚT

UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NENÍ OPÁLENÍ!!! SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NESLOUŽÍ K OPÁLENÍ POKOŽKY, I KDYŽ SE TOMU TAK NESPRÁVNĚ ŘÍKÁ, ALE POUZE K JEJÍMU ZHNĚDNUTÍ! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCHLÝM ÚČINKEM BEZ PŮSOBENÍ UV ZÁŘENÍ. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM! Americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne. SLOŽENÍ: Získat krásné, bronzové a zdravé "opálení" během několika hodin? žádný problém! Novinka, samoopalovací nástřik SPRAY TAN, americký výrobek špičky s více než stoletou tradicí v oblasti airbrushe, firmy PAASCHE. Nový způsob opalování bez UV záření (airbrush tanning, spray tanning nebo sunless tanning) je velice rozšířen a oblíben především v USA. Tento špičkový americký profesionální systém je ideální pro solární studia, kosmetické a kadeřnické salony. Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze vyškolenou obsluhou. Aplikace trvá cca 10 minut. SPRAY TAN je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí být extrémně rychle a zdravě opáleni, alergiky na UV záření, těhotné ženy. Nekupujte zbytečně předražené a průměrné systémy, vyzkoušejte světovou špičku za skvělou cenu. Samoopalovací nástřik SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající "opálení", hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.


30.10.2014 (14:50:56)
ÚČASTNÍME SE VELETRHU MODERNÍ ŽENA V OLOMOUCI

OD 31.10. DO 2.11. MĚ MŮŽETE NAVŠTÍVIT NA VÝSTAVIŠTI FLORA V OLOMOUCI. Vlasové studio Soňa a kolektiv AVON srdečně zve všechny své fanoušky a příznivce na veletrh MODERNÍ ŽENA OLOMOUC 12. ročník veletrhu kosmetiky, módy a zdravého životního stylu 31.10. - 2.11.2014 cze Olomouc - Výstaviště Flora, Česká republika Představíme Vám nové způsoby v prodlužování vlasů, tzv. ,,odpočinkové" metody pro prodloužené vlasy, kosmetické služby, ultrazvukové čištění pleti, galvanické žehlení vrásek a blahodárné účinky na pleť námi používaných kosmetických přípravků. Nabízíme možnost zakoupení vánočních dárkových poukazů na služby Studia Soňa dle vlastního výběru. Jako již tradičně budou za výhodnou cenu k dispozici barevné vlasové pramínky, které Vám ve stánku zdarma do vlasů připevníme. Těšíme se na setkání s Vámi. (5)

" style="width:28em;" rows="10">

" style="width:28em;" rows="10">

OD 31.10. DO 2.11. MĚ MŮŽETE NAVŠTÍVIT NA VÝSTAVIŠTI FLORA V OLOMOUCI. Vlasové studio Soňa a kolektiv AVON srdečně zve všechny své fanoušky a příznivce na veletrh MODERNÍ ŽENA OLOMOUC 12. ročník veletrhu kosmetiky, módy a zdravého životního stylu 31.10. - 2.11.2014 cze Olomouc - Výstaviště Flora, Česká republika Představíme Vám nové způsoby v prodlužování vlasů, tzv. ,,odpočinkové" metody pro prodloužené vlasy, kosmetické služby, ultrazvukové čištění pleti, galvanické žehlení vrásek a blahodárné účinky na pleť námi používaných kosmetických přípravků. Nabízíme možnost zakoupení vánočních dárkových poukazů na služby Studia Soňa dle vlastního výběru. Jako již tradičně budou za výhodnou cenu k dispozici barevné vlasové pramínky, které Vám ve stánku zdarma do vlasů připevníme. Těšíme se na setkání s Vámi. (5)


29.9.2014 (09:28:07)
DÁRKOVÉ POUKAZY NA SLUŽBY STUDIA SOŇA

Ve Vlasovém studiu Soňa jsme pro Vás připravili DÁRKOVÉ POUKAZY. Můžete si vybrat služby nabízené ve Studiu Soňa v hodnotě 2500,-kč, 1500,-kč, 1000,-kč nebo 500,-kč.


5.9.2014 (08:05:47)
GALVANICKÉ OŠETŘENÍ PLETI A ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM OPĚT V NABÍDCE

Galvanická žehlička na vrásky NU SKIN Galvanizace je profesionální lázeňská procedura s maximálním liftingovým účinkem. Po ošetření, které je vhodné celoročně, je pleť ihned vypnutá a omlazená. Patentovaná a unikátní technologie age LOC gelů brání působení enzymu ARNOX, který likviduje kolagenová a elastinová vlákna. Galvanický proud - IONTOFORÉZA ve spojení s age LOCgely efektivně omlazují pleť bez podstoupení chirurgického zákroku. GALVANIZACE NU SKIN: Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, mírní otoky a tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí, regeneruje a revitalizuje pokožku. Stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné. JAK TO FUNGUJE? Galvanické před - ošetření: Galvanická terapie na vrásky pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu. Součástí ošetření je aplikace speciálních gelů. Během před-ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit záporně, stejně jako před-ošetřující gel. Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel hluboko do pokožky. Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pleti a zprůchodňuje póry. Galvanické ošetření: Během ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOCnabit kladně, stejně jako ošetřující gel. Tyto kladné náboje se navzájem odpuzují a tím pomáhají dodat do hloubky pleti blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC. Kladně nabitý nástroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z předchozí fáze a odstraňuje je tak z pleti. PRO KOHO OŠETŘENÍ JE? Pro ženy a muže, kteří chtějí omladit a zregenerovat svůj obličej, krk a dekolt. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti: zralou, mladou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupénkou, nebo i dermatitidou. JAK ČASTO CHODIT NA OŠETŘENÍ? Frekvence procedur závisí na stavu Vaší pleti a toho, co chcete řešit. Galvanické ošetření je velmi vhodné např. po hlubokém čištění pleti, kdy se účinek čištění díky použití zažehlovacích gelů znásobí. Pro nejlepší a trvalý výsledek (- vhodné pro vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje, aknózní pleť apod.) se doporučuje nejprve absolvovat STARTOVACÍ KÚRU: 1. týden 2-3 ošetření, 2. týden 2 ošetření, 3. týden 2 ošetření, 4. týden 2 ošetření. Po této kúře stačí přijít na udržovací procedúru alespoň jednou za měsíc. POSTUP LIFTINGOVÉHO OŠETŘENÍ: 1.) Odlíčení a tonizace pleti. 2.)Enzymatický peeling 3.) Ultrazvukové čištění pleti. 4.) Maska pro vypnutí pleti. 5.) Zažehlení před-ošetřujícího gelu. 6.) Zažehlení ošetřujícího gelu. 7.) Masáž dekoltu a obličeje. 8.) Aplikace vyživujícího séra. 9.) Vyživující krém. 10.) Jemné denní líčení. CENY: LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ: obličej a krk.................cca 60 min. ....440,-Kč LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ: obličej, krk, dekolt......cca 90 min. .....490,-Kč STARTOVACÍ MĚSÍČNÍ KÚRA: 9 ošetření (obličej a krk).........3 000,-Kč STARTOVACÍ MĚSÍČNÍ KÚRA: 9 ošetření (obličej,krk,dekolt) 3 500,-Kč Při galvanické terapii používáme pouze přípravky od firmy SynCare. KONTRAINDIKACE - KDY GALVANIZACI NEDĚLÁME: V těhotenství, pokud kojíte, při epilepsii, pokud máte srdeční stimulátor, při otevřených ranách, kuperóze, piercing...

KOSMETICKÉ SLUŽBY OPĚT V NABÍDCE STUDIA SOŇA.Pro prvních 5 klientek jsme si připravili sadu vzorečků kosmetických výrobků od firmy SynCare a 50% slevu na ošetření a lifting. Neváhejte zavolat a objednejte se na tuto skvělou terapii jako první. Výsledek je znát okamžitě:)


10.7.2014 (15:54:50)
Proč jsou v mých salonech asistenti?

Vážené zákaznice, vážení zákazníci, protože do mého studia chodí neustále noví klienti, rozhodla jsem se zde popsat, jak u mě probíhá organizace práce a vlásenkářské a kosmetické úkony. Vzhledem k tomu, že zákaznic stále přibývá a rozšiřuji portfolio nabízených služeb,a již nyní beru objednávky až na měsíc dopředu, přivzala jsem do mých salonů asistentky, které mi jsou při ruce a pomáhají mi s některými službami i ve dnech, kdy se věnuji klientce ve druhém studiu . Kdybych měla všechnu tu práci odvádět pouze já sama, tak bych musela zastavit příjem nových zákazníků nebo zrušit některé ze studií a objednávky by byly více jak 3 měsíce dopředu plné a zákaznice by za mnou musely daleko dojíždět. To by se asi nelíbilo většině z Vás... Dále bych byla neustálým extrémním pracovním výkonem tak unavená, že bych svou práci postupně neprováděla na 100% tak, jak jsem zvyklá. Proto jsem již před časem přijala své ,,pravé ruce“, které jsem svědomitě a pečlivě proškolila a naučila je provádět jednoduché úkony přesně podle mých představ. Já sama s Vámi konzultuji výběr druhu a odstínu vlasů a způsob jejich upevnění , provádím prodloužení vlasů a konečný střih vlasů a ve většině případů vytvářím společenské a svatební účesy. Všechny úkony, které na Vás provádí mé asistentky jsou organizované mnou a jsou pod mým přímým dozorem. Ráda bych Vás upozornila, že fotografie zveřejněné na internetových stránkách jsou výsledkem mé práce za pomoci právě těchto asistentů , kteří se zároveň starají i o můj účes a vzhled. Soňa Novotná


KONTAKTFacebook

Šumperk
Fialova 963/12
787 01 Šumperk
Telefon
+420 733 536 275
E-mail
novotna@design.cz
Provozní doba
STŘEDA nebo dle objednavek
čas: 10hod - 20hod