Registrace / Příhlásit

Školení prodloužení vlasů


Komplexní školení prodlužování a zahušťování vlasů je jednodenní, velmi intenzivní a náročné. Školíme v Šumperku, Fialova 12 nebo Olomouci, Javoříčská 8. Začátek školení je v 10:00, ve 14:00 je potřeba Vaše vlastní modelka (s vlasy dlouhými nejméně 15cm, připravená k aplikaci), konec pro modelku v 18:00, pro Vás 20:00.


Cena kompletního školení je 4 900,-Kč a zahrnuje dopolední teoretickou část (včetně tištěného manuálu a ostatních materiálů), společný oběd a občerstvení po celý den, odpolední praktickou část (prvně na umělé hlavě a následně na modelce, plná výbava materiálem, libovolné použití). Cena školení neobsahuje materiál, který by jste si odnesla domů na trénink a klientky.


Cena zaškolení na práci se syntetickými vlasy Studia Soňa, použití a jejich úpravu (vyjma školení prodloužení vlasů) je 2 900,-Kč, končí pro modelku v 15:00, pro Vás v 16:00.


Při pevné rezervaci termínu je nutné složit zálohu 2 000,-Kč na účet 5803120287/0800 - nutné telefonicky ověřit volný termín!!
Nejsou žádná omezení v tom, kdo může kurz absolvovat.


Profesionální sada materiálu je sestavena přímo pro Vás na míru po absolvování školení, ve chvíli, kdy jste si dostatečně celou techniku vyzkoušela, seznámila se dokonale se všemi produkty a jste sama schopná se kvalifikovaně rozhodnout o tom co budete a nebudete potřebovat. Samozřejmě jsme Vám plně k dispozici a doporučíme Vám nejvhodnější materiál, konečné rozhodnutí je ale samozřejmě na Vás. Průměrná cena sady se pohybuje od 5 000,-Kč do 10 000,-Kč. Na zakoupenou sadu v den školení získáte slevu 10%. Další objednávky dle přiloženého ceníku. Certifikace je podmíněna prokázáním technik práce při následném tréninku v domácím prostředí s produkty Studia Soňa. Budete zasílat fotografie Vaší práce a my Vám budeme zasílat komentáře. Společně budeme pracovat na tom, aby jste vše zvládla v co nejkratším čase, jen je nutné se připravit na to, že technika to je opravdu velice náročná. Dokladem o prosté účasti na školení je daňový doklad, který samozřejmě obdržíte v den školení.


Prosím, rezervujte si svůj termín včas na tel. čísle uvedeném v kontaktech.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat telefonicky.

KONTAKTFacebook

Šumperk
Fialova 963/12
787 01 Šumperk
Telefon
+420 733 536 275
E-mail
novotna@design.cz
Provozní doba
STŘEDA nebo dle objednavek
čas: 10hod - 20hod